Real Madryt wygra La Liga tytuł

Real Madryt powraca do tytułów mistrzowskich w Hiszpanii. Na stadionie La Rosaleda w Maladze, drużyna Zinedine Zidane pokonała Malaga w finale 2: 0. Wszyscy fani Realmara w koszulki piłkarskie byli wiwatowani, gracze przytulili się, aby świętować ich wielkie zwycięstwo.

Bez Bale, Zidane wspiął się Cristiano Ronaldo i Benzema jako jedyni atakujący. W domu drużyny, w której gra Duda, zespół Zidana zrobił to, co musieli zrobić – W ciągu dwóch minut wygrywają z Cristiano Ronaldo. Portugalski robił to, co najlepiej wie, i wybuduje drogę do podboju. Z celem, CR7 osiągnął 25 bramek w Koszulka Real Madryt w Mistrzostwach Hiszpanii.

Mecz był zrównoważony i strzelił szanse dla obu drużyn. W 32. minucie Isco wysłał Benzema, który przekroczył nisko. Piłka ta odbiła się od Cristiano Ronaldo, który wycisnął obrońców i posłał piłkę do bramki, na bramkę Kameni.

Real Madryt może świętować La Liga Cup, ale ma jeszcze inne ważne zobowiązanie. Za dwa tygodnie będzie w stolicy Walii, aby zmierzyć się z Juventusem w finale Ligi Mistrzów – będzie ostatnim meczem sezonu.